Fără TVA: 28,40 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 28,40 lei | 34,36 lei |
| 100+ | 23.22 lei | 28,10 lei |
| 1000+ | 17.57 lei | 21,26 lei |
| 1500+ | 15.41 lei | 18,65 lei |
| 3000+ | 14.43 lei | 17,46 lei |
Baterie
cu litiu SL-760/P, seria SL, producător Tadiran Batteries
GmbH, dimensiune AA, tensiune 3,6 V, capacitate 2,2 Ah.
Tadiran SL- 760 / P este o baterie cu litiu de dimensiune AA cu pini axiali, care este ideală pentru aplicații stand-by pe termen lung, precum pentru utilizarea ca memorie de rezervă într-o gamă largă de computere, anumite sisteme de alarmă și senzori, de asemenea.
Bateriile Tadiran sunt cunoscute datorită densității mari de energie și tensiunii terminale ridicate. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare între -55ºC și + 85ºC. Aceste baterii sunt etanșate ermetic pentru a asigura protecția împotriva scurgerilor.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucăți, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 200 mA |
| Capacitate nominala | 2.2 A |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0.65 g |
| Curent maxim de descarcare | 100 mA |
| Curent nominal | 2 mA |
| Dimensiuni | AA |
| Greutate | 18 g |
| Interval temperatura | −55 °C ... +85 °C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 8 cm3 |




